Rowdie, the football betting community
Rowdie Logo - Betting is Mathematics
Football Predictions by Country

2. Division: Group G logo 2. Division: Group G Season 2020/2021

2. Division: Group G Scheduled Matches

#
Date
League
Venue
Local
Score Away Value?
07/03/2021 11:00:00 2. Division: Group G CGD Stadium Aurélio Pereira Sporting CP II 4-0 Rabo Peixe
07/03/2021 15:00:00 2. Division: Group G Campo N 2 - Complexo Desportivo Odivelas Belenenses II 4-1 Ideal
07/03/2021 15:00:00 2. Division: Group G Campo da Liberdade Olimpico do Montijo 1-3 Estrela Amadora
07/03/2021 15:00:00 2. Division: Group G Campo do Juncal Oriental Dragon 4-3 Real
07/03/2021 16:00:00 2. Division: Group G Estádio Municipal da Praia da Vitória (Praia da Vitória, Açores) Praiense 3-0 Oriental Lisboa
07/03/2021 16:00:00 2. Division: Group G Campo Municipal Dr. Durval Monteiro (Fontinhas) Fontinhas 4-1 Fabril Barreiro
10/03/2021 15:00:00 2. Division: Group G Campo N 2 - Complexo Desportivo Odivelas Belenenses II NS Olimpico do Montijo
10/03/2021 16:00:00 2. Division: Group G Campo Municipal da Ribeira Grande Rabo Peixe NS Ideal
13/03/2021 11:00:00 2. Division: Group G Campo Engenheiro Carlos Salema Oriental Lisboa NS Oriental Dragon
13/03/2021 16:00:00 2. Division: Group G Campo Municipal da Ribeira Grande Rabo Peixe NS Fabril Barreiro
13/03/2021 19:00:00 2. Division: Group G Estrela Amadora NS Sporting CP II
14/03/2021 15:00:00 2. Division: Group G Campo N 2 - Complexo Desportivo Odivelas Belenenses II NS Real
14/03/2021 16:00:00 2. Division: Group G Estádio Municipal da Praia da Vitória (Praia da Vitória, Açores) Praiense NS Fontinhas
14/03/2021 16:00:00 2. Division: Group G Campo Municipal da Ribeira Grande Ideal NS Olimpico do Montijo
20/03/2021 12:00:00 2. Division: Group G Campo Municipal da Ribeira Grande Ideal NS Estrela Amadora
21/03/2021 15:00:00 2. Division: Group G CGD Stadium Aurélio Pereira Sporting CP II NS Oriental Dragon
21/03/2021 15:00:00 2. Division: Group G Campo da Liberdade Olimpico do Montijo NS Fabril Barreiro
21/03/2021 15:00:00 2. Division: Group G Campo Municipal Dr. Durval Monteiro (Fontinhas) Rabo Peixe NS Fontinhas
21/03/2021 15:00:00 2. Division: Group G Belenenses II NS Oriental Lisboa
28/03/2021 15:00:00 2. Division: Group G Estádio Alfredo da Silva Fabril Barreiro NS Fontinhas
28/03/2021 15:00:00 2. Division: Group G Campo do Juncal Oriental Dragon NS Olimpico do Montijo
03/04/2021 16:00:00 2. Division: Group G Campo da Liberdade Olimpico do Montijo NS Real
03/04/2021 16:00:00 2. Division: Group G Campo do Juncal Oriental Dragon NS Praiense
03/04/2021 16:00:00 2. Division: Group G Estádio Alfredo da Silva Fabril Barreiro NS Estrela Amadora
03/04/2021 16:00:00 2. Division: Group G CGD Stadium Aurélio Pereira Sporting CP II NS Ideal
11/04/2021 16:00:00 2. Division: Group G Estádio Municipal da Praia da Vitória (Praia da Vitória, Açores) Praiense NS Belenenses II
11/04/2021 16:00:00 2. Division: Group G Campo Municipal da Ribeira Grande Ideal NS Fabril Barreiro
11/04/2021 16:00:00 2. Division: Group G Campo Municipal Dr. Durval Monteiro (Fontinhas) Fontinhas NS Oriental Dragon
11/04/2021 16:00:00 2. Division: Group G Estrela Amadora NS Rabo Peixe
11/04/2021 16:00:00 2. Division: Group G Campo Engenheiro Carlos Salema Oriental Lisboa NS Olimpico do Montijo

Comments

Post a comment

Log in to Comment